| Jully_5616 a întrebat:

Scuzati-ma. vreau sa va intreb. stie cineva unde pot gasi interactiv slim, la ce farmacie, nu de pe net, si ce pret are. si cei care sunt din iasi imi pot spune mai bine daca stiu va roog puppy dog eyes. si aveti vreo parere sa mi-o spuneti. plzzzz

Răspuns Câştigător
| simina_7389 a răspuns:

Eu l-am luat tot de pe net si m-a costat 130 lei cu tot cu taxa de curier
m-am apucat de 3 zile sa iau interactiv slim, nu mai am pofta de dulciuri deloc.de obicei mananc foarte multe dulciuri intr-o zi.Acum nu mai simt pofta, este ok din punctul acesta de vedere
astept sa ma cantaresc dupa prima saptamana

1 răspuns:
| xoxo0ilwxa0xoxox a răspuns:

Si eu i au slim.si nici eu nu am gasit in farmacie, l am luat de pe net.in farmacii poate gasesti doar in Bucuresti.