| geanina_1837 a întrebat:

Ce parere aveti de interactiv slim? cat costa si unde se pot gasi? farmaci sau plafare?(nu vreau raspunsuri de genul sportul e mai bun, nu apela la pastile)

12 răspunsuri:
| FallingRain a răspuns:

Gramatica, fato! Unde ai fost la lectiile despre cratima? Aveti intr-un singur cuvant fara cratima. DA-TI o palma si scrie de o suta de ori corect, ca sa inveti SA SCRII. Doamne, am trait s-o vad si pe-asta. Auzi Doamne, stii sa folosesti netul si tot felul de cosmetice, da nu stii gramatica. De fapt, ce gramatica, asta se invata in clasa I. Nu stii sa scrii, dar vrei sa slabesti... Ai trecut plin clasa a VI-a ca gasca prin apa. Vai de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi l-am cumparat de pe siteul lor www.interactivslim.ro
l-am luat 3 saptamani, pentru ca eu aveam nevoie sa slabesc 5 kg atat si am slabit 6 kg cu interactiv, e foarte bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"A-vem" o parere najpa...tzeapa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iau si eu de 4 zile si am slabit 1kg

| andreeutsa a răspuns:

Pastilele te pot slabi o perioada dupa care te vei face de 10 ori mai gras/grasa. Unele diete sunt mai bune, dar cele pentru varsta ta si incearca sa practici un spor.Mult succes!

| andreeutsa a răspuns:

Unele pastile te pot slabi o perioada dupa care vei deveni mai grasa.Incearca o dieta dar pentru varsta ta si incearca sa faci un sport.Mult succes!

| lumilacra a răspuns:

Si eu am folosit interactiv slim o luna de zile si am slabit cu el natural 9 kg.eu de comandat l-am comandat de pe siteul lor www.interactivslim.ro

| ralu_5540 a răspuns:

Geanina, exista site-ul lor interactivslim.ro sau site-ul de la Farmacia Canadiana. Nu le-am cumparat dar am auzit numai de bine.

| ofelia_3768 a răspuns:

Buna.si eu duc lupte cu kg.am incercat diete dar care nu m-au ajutat.si atunci am apelat la produse de slabit si anume la acest interactiv slim.am slabit 6kg pana acum dar sunt de abia la inceput.eu l-am comandat prin telefon dar nu mai stiu nr.da search pe google si sigur gasesti siteul. sper ca ti-am fost de ajutor caci intrebarea pusa de tine e cam vechiuta.pup

| tomaloredana60 a răspuns:

Pentru mine este bun.l-am comandat direct de la ei interactivslim.ro. dar cred ca gasesti si un nr de telefon daca cauti pe google produsul.

| madababy a răspuns:

Interactiv slim l-am cumparat din faramacia naturista de la Obor.eu il folosesc de 3 luni si sunt multumita.cu el am slabit 15 kg

| angi_1063 a răspuns:

Eu folosesc interactiv slim in prezent.si la mine functioneaza