| beautifulkiss a întrebat:

Buna TPUhappy
Dupa cum stiti Craciunul se apropie cu pasi repezi si as dori sa-i ofer celei mai bune prietene un cadou,dar nu stiu ce.Ii plac multe lucrurile facute manual,adora culoarea verde,ii plac lucrurile simple, adora Craciunul.
Deci.ce-as putea sa-i fac?
Multumesc anticipat.

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Combina tot ce sti ca'i place si ofera-i ceva frumos.In principu gestu conteza, sigur va aprecia gesttul indieferent de ce'i oferi.

| beautifulkiss explică (pentru ROB3RT89):

Multumesc pentru raspuns happyO zi frumoasa.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru beautifulkiss):

Pentru putin, asemeni si tiehappy

| beautifulkiss explică (pentru ROB3RT89):

Multumesc happy

| issa2001 a răspuns:

Uite aici idei: http://ideicadouridecraciun.blogspot.ro/......aciun.html sper ca iti sunt de folos :)... Funda?

| dragutzzamikk a răspuns:

Niste cercei hand-madeuri bradut! E cea mai buna alegere!

| beautifulkiss explică (pentru dragutzzamikk):

Multumesc pentru idee big grin O zi frumoasahappy