| Zbzuzu a întrebat:

Site-ul Gamestore este fake? Eu cred ca da, Nintendo switch 1180 lei wtf si ps 4 spim 1224 lei

4 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Sa stii ca preturile alea nu sunt mici, gandeste-te ca acum 1 an am vazut un xbox one s la 1000 de lei si ps4 1200 lei.
Ma crezi sau nu, am cumparat din Italia un xbox one s SH cu 150 de euro(700 lei) dar l-am luat mai mult fiindca avea 2 controllere iar eu voiam unul pentru pc, de ce sa dau o treime din valoarea consolei cand pot sa iau consola si ma aleg cu 2 controllere, practic am luat consola in sine cu 50 de euro.

| Zbzuzu explică (pentru bogdan324):

Pai site-ul e fake sau nu?

| bogdan324 a răspuns (pentru Zbzuzu):

Nu

| GabiDumitrescu a răspuns:

Crezi prost breh. Au vreo 11-12 ani de cand sunt online. Eu am cont la ei din 2008.