| a9544179 a întrebat:

Nintendo switch sau ps vita?

3 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Vita este o vechitura ce are numai jocuri outdated si invechite. Personal nu recomand niciuna

| CdeMetal a răspuns:

Nintendo switch daca-ti plac jocurile de la Nintendo dar pentru modding as lua ps vita chiar daca e veche este inca o consola misto, sincer daca ai avea buget pentru switch as zice sa iei un steam deck, e cam cea mai smechera la ora actuala si e usor de moddat, am vazut pe yt ca unii au reusit sa ruleze jocuri pentru switch pe deck

| DaniTIRB a răspuns:

Daca ne intrebi ce e mai bun...Nintendo switch.