| mugurelpetru a întrebat:

Site ul shopU.ro este de incredere?

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da, e de incredere.

| mugurelpetru explică (pentru neluL):

Ok multumesc dar in forumul sofpedia http://forum.softpedia.com/......e__st__18, oare sa comand de acolo, tu ai comandat sau de unde stii ca e de incredere

| neluL a răspuns (pentru mugurelpetru):

Ai citit tot topicul? Acolo sunt si persoane multumite! Sa inteles gresit un numar de telefon si atat! Doar nu a comandat ceva si i sa adus altceva, in plus ai si 10 zile termen de retur a produsului fara sa dai vreo explicatie pentru ce il returnezi. Eu zic ca e OK. Plata o faci cand iti vine coletul la usa, nu esti nevoit sa platesti inainte. Deci, ce ar putea sa fie fake? NIMIC!

| mugurelpetru explică (pentru neluL):

Ok dar iti dau funda dupa venirea comenzii

| meryy11 a răspuns:

Daa

| Ovidiu_Edvard_1988 a răspuns:

In tot google se vb despre ei sunt tepari Atentie mare trimit lucrui stricate si nu inapoiaza bani! daca vreti tepe va invit pe shopu.ro

| BubuAlexandra a răspuns (pentru Ovidiu_Edvard_1988):

In care tot google-ul? Este doar un singur topic amarat scris de o persoana happy Eu am fost multumita de produse!

| Melody3005 a răspuns:

Tepari care trimit produse stricate! Am comadat o masina de tuns animale care nu taie deloc si un cantar de bucatarie care nici macar nu se deschide. Voi face retur si daca nu imi inapoiaza banii le fac plangere la ANPC.