| EmmaWollfShy a întrebat:

Sora mea a cumparat ceva produse de pe shein si nu ii place cum unele haine arata pe ea si a vrut sa le returneze, A primit banii inapoi dar nu a venit nimeni sa ia hainele.Hainele poate sa le pastreze?

Răspuns Câştigător
| alindumitru083 a răspuns:

Shein are o gramada de clienți. Poate au facut o eroare.
Dar se pare ca eroarea a fost facuta in favoarea ta laughing)
Totuși pastreaza hainele cu tot cu eticheta macar inca 2 saptamani, poate totusi vine cineva sa le ridice.
Mai uita te pe site la regulament la retururi.
Poate asa se procedeaza la ei.
Nu risca sa pastrezi hainele, să crezi că au incurcat, si apoi sa vina curierul. Ca apoi poate iti ia banii din cont. Cel mai bine mai verifici regulamentul si mai astepti puțin.
Fundă?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu le cer ăia inapoi, da.
Dar daca tot nu ii plac de ce le-ar păstra?