| SoniaMihaela a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste site-uri unde pot vinde antichitati germane. ceva gen epoleti, medalii..Nu vreau site-uri romanesti. Sau unde altundeva sa le vand? Precizez ca sunt din Germania.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai casca Wehrmacht cat ai cere pe una in caz ca vii in tara?

| SoniaMihaela explică (pentru anonim_4396):

Nu am asa ceva. Am doar epoleti militari, medalii si insigne sportive din argint..de aia, habar nu am cum trebuie procedat. vreau sa le vand, sa ma scap odata de ele happy stiu doar ca sunt foarte vechi pentru ca am Mehrkampfkarte la ele.dar atat. de aia vreau sa ma lumineze cineva happy