| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara Pisica Lulu FurReal? verisoara mea si-o doreste foarte mult si i se apropie ziua de nastere si as vrea sa i-o cumpar! vreau sa stiu din ce magazin o pot cumpara si cat costa! sunt disperata! cel mai bun raspuns primeste o FUNDA maree!

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Costa 347 de lei si o gasesti aici
http://www.jucariisijocuri.ro/......-real.html
Bafta!

| 1Voineoska1 a răspuns (pentru neluL):

Cand am zis "de la ce magazin o pot cumpara" nu ma refeream la magazinele on-line! eu ma refeream la magazinele astea:Cora, Auchan...chestii dintrastea.

| neluL a răspuns (pentru 1Voineoska1):

Cand ai zis de magazin trebuia sa specifici si localitatea daca voiai magazin stradal si nu virtual. Asa pot sa-ti spun sa te duci la Toys in Oradea ca sunt destule acolo! Sau trebuia sa ghicesc localitatea?

| 1Voineoska1 a răspuns (pentru neluL):

Mama fratele meu mai bine nu mai raspundeai la intrebare ce...

| neluL a răspuns (pentru 1Voineoska1):

Sterge intrebarea si reformuleaz-o din nou! Specifica localitatea si faptul ca vrei magazine stradale sau supermarketuri. Aici suntem in virtual.
De altfel ti-am dat magazin stradal mai sus!

| 1Voineoska1 a răspuns (pentru neluL):

Ok reformulez pentru "D-l Expert." VREAU MAGAZIN STRADAL IN BUCURESTI acum esti multumit?

| neluL a răspuns (pentru 1Voineoska1):

Nu trebuie sa fiu eu multumit! Multumit trebuie sa fi tu de raspunsuri si pentru asta trebuie sa dai detalii complete iar rezultatul va fi ->raspunsuri complete.
Reformuleaza intrebarea aici ->
http://www.tpu.ro/adauga-intrebare

...si fara IRONII ca nu eu am gresit, tu ai gresit! Eu te invat cum sa ai rezultate maxime la o intrebare postata de tine.

| 1Voineoska1 a răspuns (pentru neluL):

Stii ceva nu am nevoie de lectii de bune maniere de la tine!

| neluL a răspuns (pentru 1Voineoska1):

Mai, ce vrei acum? Te-ai saturat de TPU? De fapt ce nu-ti convine? Ce nu ai inteles din explicatiile de mai sus? Nu mai faci diferenta intre bune maniere si o ironie?