| Mircea1997 a întrebat:

Stie cineva de unde pot face rost de un cod de reîncărcare PSC (PaySafeCard) in Constanta? Din cate am inteles trebuie sa fie pe la Oficiile Postale! Dar m-am dus la Oficiul Postal nr.10 si au spus ca nici nu au auzit de PSC (PaySafeCard)! Imi poate da cineva o adresa exacta (eventual si un link catre o harta) a locului in care se gaseste asa ceva?

5 răspunsuri:
| Mircea1997 explică:

Mai tu nu intelegi ca am fost la oficiul postal si au spus ca nu au? Va rog sa raspundeti doar daca stiti voi un loc de unde se poate cumpara!

| crynys a răspuns (pentru Mircea1997):

Mai eu nu te am trimis inapoi la posta ai cerut un link catre o harta si ti l-am dat.
uite altu daca in ala te incurci

http://www.paysafecard.com/....../index.php

| Mircea1997 explică (pentru crynys):

Nu stiu daca stii... dar adresele aratate pe harta sunt extrem de eronate... sunt unuii care au verificat vreo 3-4 din locurile aratate pe harta si si-au pierdut timpul!

| crynys a răspuns (pentru Mircea1997):

Atunci du-te inapoi la posta ca se poate sa fi dat de niste dobitoci la ghiseu acolo si printeaza astea http://www.paysafecard.com/......eet_RO.pdf si le arati ce vrei ca sunt sigur ca ei au dar nu au habar ce vrei tu sa cumperi