| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de unde pot sa-mi cumpar o tabla de scris cu markeru, sa se stearga cu buretele si sa nu fie de dimensiuni astronomice, ca vreau s-o pun in camera, nu in sala de clasa.
Un site ceva? Eu am gasit doar tablite din alea mici cu Barbie si Hana Montana pentru copii mici si retardati.
Multumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Seby90 a răspuns:

De la mine de la munca laughing. E pe la 90 - 150 lei, depinde de dimensiuni.

| Shatteredx a răspuns (pentru Seby90):

N-aveti si website?

| sweetapril a răspuns:

Eu de la magazinul de chinezi am luat, are dimensiunii medii, si are si marker si buretehappy