| CiuxyM a întrebat:

Stie cineva un site de reduceri unde poti achita la sediul lor cash fara sa platesti online? (eu nu am card, deci nu pot plati online si vreau sa platesc direct la ei la sediu). Multumesc!

6 răspunsuri:
| Rolleer a răspuns:

Buna incearca pe http://bit.ly/vulping

| Valentyn22 a răspuns:

Siteul de care zici n-are si optiunea ramburs sa platesti cand iti vine coletu?

| CiuxyM explică (pentru Valentyn22):

Nu stiu nici eu prea multe, tocmai de asta intreb. Sunt site-urile acelea: adulmec.ro, redutti.ro, grouprice.ro, fundeal.ro, 123reduceri.ro, zumzi.ro, etc... Am uitat sa metionez ca ma intereseaza pentru Bucuresti.

| Schweitzer a răspuns:

Eu asta il folosesc pentru cumparaturi: http://bit.ly/ICwH13
Au preturi bune si ai optiunea de plata prin ramburs. Nu iti trebuie card, platesti curierului. Pripesti garantie la produse, daca nu iti place ceva poti sa le returnezi in 30 de zile. Si au si sediu in Bucuresti. Toate cele bune!

| CiuxyM explică (pentru Schweitzer):

Multumesc, dar nu este ceea ce caut eu. Sunt anumite site-uri care se ocupa numai de reduceri, oferte. spre exemplu, poti merge la cursuri de dans platind doar 35 lei in loc de 120 lei, cat costa in mod normal, iar oferta devine activa doar cand se strange (sau se depaseste) un anumit numar de cumparatori. Am dat exemple de astfel de site-uri mai sushappy

| Constantinn a răspuns:

Pe dreamdeals.ro ai disponibila optiunea de a plati cash la casieria unei banci, dar sunt sigur ca multe alte site-uri au disponibile optiuni de plata similare.