| Dianne3 a întrebat:

Stiti cumva unde pot gasi autobronzant de la Gerovital? Am avut vara asta si mi-a placut mult, dar nu am mai gasit la nici un magazin. Am folosit apoi si acum cel de la Maybelline, lasa o culoare placuta, insa nu e asa intens ca cel de la Maybelline, e mai bun pentru sublinierea bronzului pe care il ai dejahappy

Răspuns Câştigător
| AmeMiss a răspuns:

Incearca la catena. Daca nu, online.Aici este pe stoc, intr-adevar in perioada asta e mai greu de gasit http://www.icosmetice.ro/......l-sun.html

2 răspunsuri:
| AmeMiss a răspuns:

Gasesti in farmacii happy

| Dianne3 explică (pentru AmeMiss):

Am incercat in farmacii, dar la Sensiblu, Helpnet, Dona si Centrofarm unde am incercat nu am mai gasit pe stoc din iulie. Imi poti spune un oras unde se mai gaseste sau o farmacie?