| anonim_4396 a întrebat:

Stiti pe cineva care vrea sa cumpere parfum MISS O (50 ml) - de la oriflame - poza e la avatarul meu.
Contine arome de fructe suculente şi frezii, arome de ciclamă şi iasomie, care se topesc treptat în note de praline, mosc şi vanilie.
Sticla are atomizor stil retro. E un parfum dulce spre fresh.
Il vand cu 45 de ron. Livrare personala doar in Bucuresti.
Contact: 0762486010

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Buna sunt reprezentant daca doriti produse va pot ajuta, sunt din Bucuresti dar trimit si prin posta

| EleNa_7853 a răspuns:

As fi vrut da nu-s din Bucurestii...

| ghetuvictorita a răspuns:

Eu sunt lider oriflame si caut fete care sa fie reprezentanti, de fapt mie imi place mai mult sa spun ca , caut fete care sa isi faca card de fidelitate prin care pot cumpara produse oriflame cu redecere intre 23 si 40%, mai ales ca se dau niste cadouri pentru noii inscrisi. Nr meu este 0761342716 sau mess serbanvictorita@yahoo.com my.oriflame.ro/viky , calalog curent, urmator jos in dreapta.