| lizzyluizacristina a întrebat:

Vreau Sa Imi Cumpar Un Parfum "Our Moment" De La One Direction Si Pe Net Scrie Ca Contine Asa : Notele de varf sunt grapefruit roz, fructe de padure si strugurei rosii; notele de mijloc sunt frezie, iasomie si frangipani; Notele de baza sunt note lemnoase, paciuli si mosc. Sa Imi Ziceti Si Mie Cam Cum E Daca E Dulce Sau Etc... Funda Pt Raspunsul Corect!

Răspuns Câştigător
| HoziersHair a răspuns:

E dulce parfumul. Il am si eu si imi place foarte mult. Ti-l recomand.

1 răspuns:
| Naomi2412 a răspuns:

Miroase superb. Deci e superb. E putin dulce, dar e perfect.