| AvalohAlyn a întrebat:

Sunteți multumiti de KFC Delivery și food panda,glovo?
Adică am auzit că și la MC dar mai ales la KFC multa lume primește produse in minus adica când deschid pachetul primit prin Delivery găsesc produse lipsa,le lipsește ba o porție de cartofi ba în suc, un sandviș, așa este? Vad că mulți se plâng pe Facebook de acest lucru.Fe ce nu sunt serioși? Sunt ditamai companiile multinationale americane.
Ați comandat vreodată prin Delivery de la KFC? Care a fost experiența?
Și încă ceva foarte important:când se deschid restaurantele?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu