| alienkros a întrebat:

Tocmai mi-am luat un Ipad 2 32 gb white si am o >intrebare

TREBUIE FORMATATA BATERIA( intrebare pentru cine cunoaste)

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe pentru ca nu a fost incarcata corespunzator si iti va dura mai putin daca nu o faci de cateva ori.

| a1doru a răspuns:

Trebuie lasat deschis pana se descarca compect si apoi pusa la incarcat.vezi ca secie in cartea lui cum trebuie procedat

| pisikutzza22 a răspuns:

Nu il tii pana se incarca complet si atat iti recomand sa instalezi battery doctor si de fiecare data cand incarci deschizi programul

| pinkeye a răspuns:

Da,normal!
Numai ca trebuie sa o descarci complet si dupa sa o pui la icarcat cat mai mult vreo 12 ore, cam asa!
P.S. Orice electronica de acest gen trebuie sa aiba bateria formatata dupa prima decsrcare, adica tu trebuie sa o formatezi.
Sper ca te-am ajutat!