| bardanalexandrucatalin a întrebat:

TPU am facut update la soft la o tableta si acum vreu sa o returnez sau macar sa o bag in garantie. tableta este luata de la eMAG de 15 zile si ii merge taoch singur fara sa o ating. mentionez ca pe eMAG la detalii scrie ca ii pot faca update-ul la soft. va rog spunetimi daca o vor primi?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Daca ai facut update la soft de pa site-ul oficial sau ai primit update-ul de la ei NU e o problema cu returnarea device-ului in garantie.

1 răspuns:
| AnimatedSignature a răspuns:

Dă-i un factory reset!