| Florinaaaaaaaa a întrebat:

TPU...de unde as putea eu sa imi comand niste role ieftine? funda!

2 răspunsuri:
| sellyz a răspuns:

Nu stiu unde ai putea sa comanzi dar sfatul meu e ca mai sigur este sa mergi la metro si sa cumperi.sunt role ieftine acolo si care pornesc de la 100 pana la 300 lei.crede-ma eu mi-am cumparat de la firma action (ti-o recomand)sunt foarte buna nu am nici o treaba cu ele.sunt din silicon, au beculete la roti ca sa te vada lumea daca mergi seara si interiorul este foarte comodbig grinsper ca te-am ajutat. Funda?!