| vampiresaresexy a întrebat:

Trebuie sa ii fac cadou de 6 decembrie unei colege de clasa, insa n-am nicio idee clara ce as putea sa-i iau. Este o fana infocata a cititului si isi cumpara multe carti, dar stiu ca e cam riscant sa-i cumpar asa ceva, avand in vedere ca nu stiu exact ce gen ii place, plus ca sunt destul de mari sansele sa aiba deja respectiva carte. De asemenea, este o persoana mai nonconformista, rebela, cu propriile idei foarte bine cimentate. Mare iubitoare de animale si activista pentru tot felul de cauze, mai ales in ceea ce priveste vegetarianismul. Am enumerat toate aceste trasaturi in speranta ca poate cuiva ii va veni o idee de cadou.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| drbear a răspuns:

Ideea 1). Cumapara un tricou alb,de calitate,sa nu se uzeze repede la maneci si la guler. Du-te la Mall sau un print-shop din orasul tau si fa-i un print de calitate,cu... ceva original. Legat de animale, de activism, dar sa o implice si pe ea, cainele ei, adica sa fie ceva personalizat.
ideea 2). Cumpara de la IKEA (daca esti din Bucuresti sau imprejurimi),sau confectioneaza-ti tu un tablou de pluta,cu rame de lemn in care sa lipesti poze cu o tematica care i-ar placea. Voi,colegii,prietenii, amitiri de-ale voastre, si pune post-it-uri pe poze, cu mesaje dragute. happy

5 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Cumpara-i un pandantiv dragut, o pereche de manusi dragute fara degete: http://www.fiora.ro/manusi.html ca sunt la moda, un fes, un buchet de flori si un pupic :D http://www.fiora.ro/accesorii/pandative.html pup

| DrunkenRat a răspuns:

O ciocolata buna, inca o ciocolata in tema cu sarbatoarea. ceva pinguin sau om de zapada frumos de ciocolata si o mascota care sa iasa cu ceva in evidenta. Toate astea ambalate frumos intr-o cutie cu funda. happy

| LMAO a răspuns:

Daca nu-i mare a aparut jurnalul unui pusti 4

| andreius345 a răspuns:

Pai intreab-o si tu ce isi doreste ea cel mai mult pe lume si poti sa ii ei ce vrea dar daca zice vreau haine, carti, telefon BlackBerry e prea exagerat iai doar un cadou

| AnDrEi_6323 a răspuns:

Cumparai Jurnalul unui pusti