| AnaaMaria1995 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele cu piercing in buric? Vi se pare "sexy" acel cercel?laughing)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Mi se pare de prost gust si da impresia de "curtezana", ca nu jignesc, sau de ''femeie usoara''

| corbulalbrosu a răspuns:

Este un accesoriu al pitipoancelor rolling on the floor

| Neo12 a răspuns:

Mie îmi indiferent şi în acelaşi timp nu mi se pare cine ştie ce.
Doar îţi găureşti pielea, te poţi infecta, unora o să le pari o cu*vă dacă faci un gest din întâmplare care să-i facă să gândească asta..nu văd nimic cool sau sexy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| SebastianCMT a răspuns:

Daca esti o tipa care arata bine, si are cu se mandrii, da merita sa iti pui!