| mamalia a întrebat:

Ce parere aveti despre iphone 6? Ce nu va place la el?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Din cauza ca il au toti
Incearca comparatia iei un iphone 5 si un Nexus 6
La care se vor uita oameni la iphone normal
Multi isi iau acum iphone 6 se dau Apple fanboy dar nici nu stiu sa faca comparatie din android si ios
De bani unui iphone 6 cumperi cel mai puternic si dotat telefon cu android
Sa-ti dau o idee compara un iphone 6 cu un Samsung galaxy note 4 si o sa vezi diferenta

| mamalia explică (pentru notefree):

Pe care il alegi? ce nu imi place la el este ca bateria e cam slaba dar are aplicatii foarte interesante si e un telefon inteligent.

| ion1731 a răspuns:

Pret prea mare pentru niste parametrii care-i gasesti la un pret mult mai mic.
de fapt iphone-ul e doar pentru fite ca sa arati cit de prost esti/ dar bogat si ca ai bagat o gramada de bani in loc sa-i folosesti in alta directie.