| Yess1234 a întrebat:

Un site (sau mai ulte) de pe care pot sa cumpar un telefon la un pret mult mai avantajos decat cel de pe piata sau magazine?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sorry dar nu exisTa asa ceva. Dacă o fi, precis iei țeapă. Înceacă OLX

| Sn4k3 a răspuns:

Emag are preturile cele mai mici, daca vrei si mai ieftin, ia-ti la mana a doua (dar nu iti recomand).

| Ssssmokin a răspuns:

De obicei magazinele online au preturi mai mici decat celelalte. Incearca emag.ro, quickmobile.ro sau pcgarage.ro

| AdrienWH a răspuns:

Pai ar fi mai multe.Stiu un site numit AliExptress, unde gasesti telefoane mai ieftine.Dar odata ce pretul e scazut, risti sa primesti un fake (replica). Sper ca te-am ajutat.O zi buna.

| TehDevil a răspuns:

Www.emag.ro cel mai cautat, folosit si apreciat site!

| Diavolo18 a răspuns:

Incearca telefonulmeu.ro. De acolo mi-am luat eu telefoanele si au fost sub pretul pietei. Nu am avut probleme cu vreun telefon.