| Darkguy a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon. Ce marci de telefoane sunt si de calitate si la un pret avantajos? Eventual puteti sa spuneti ce telefoane aveti si cat de multumiti sunteţi de ele.

4 răspunsuri:
| Johndoe2023 a răspuns:

Nokia 3310 am eu
bateria tine peste o saptamana, nu are gps deci localizarea exacta nu se poate face decat la antena cea mai apropiata, siguranta 80%, are snake,
de asemenea mai am un Nokia 3410 aceleasi caracteristici. se aude impecabil, microfonul este f bun, are si mod t9 pentru a scrie mesaje

| pynnk a răspuns:

Nokia cele lumia si Samsung cele galaxy s plus, s2, s3...

| Darkguy explică:

De preferat sa fie smartphone.

| Pisicutza_Alecsandra_1995 a răspuns:

Am Alcatel (e o firma foarte buna) Vodafone 455 sunt multumita de el.Sa sti ca iti mai sugerez si un smart mini de la vodafoane acum depinde in ce retea esti! te rog funda!