| Darkguy a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon. Ce marci de telefoane sunt si de calitate si la un pret avantajos? Eventual puteti sa spuneti ce telefoane aveti si cat de multumiti sunteti de ele.

1 răspuns:
| 1123456789 a răspuns:

Eu vreau acum de Blackfriday sa-mi iau un S3 mini intre 6jumate si 8 jumate sau S3 care o sa fie cam asa 10-11milioane.Amandoua sunt foarte bune si mai ales cu reducerile care o sa fie maine.Te sfatuiesti sa-ti iei unu din ele!