| saturday10 a întrebat:

Un telefon bun pana in 700-800 de lei? Vreau sa aiba memorie multa si sa faca poze foarte bune, astept sugestii happy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ZE500,ZE550KL,J3 2016 gasesti si J5 2016, toate le-am avut in mana si mi-au placut enorm.

| saturday10 explică (pentru anonim_4396):

M-ar interesat ceva de la Samsung. ma uitam la J3 si J5, cum e J5? Imi poti da mai multe detalii, te rog?

| anonim_4396 a răspuns (pentru saturday10):

Eu il iubesc, se misca foarte bine.Are ecranul ala AMOLED de la SAMSUNG belea, deci cum se vede... Butoane fizice, ecran mare, camera buna, baterie ok.

| Yasmin875 a răspuns:

Ai cam putini bani.Eu am un telefon de 1000 de lei, ma rog. Poti sa-ti cumperi un Huawei.

| qest11 a răspuns:

Microsoft 640 dublu sim 3g, am dat cam 550 lei acum vreo 2-3 ani, bateria tine cam 2 zile folosit normal. Fiind pe windows, chiar si cu 1gb ram, se misca bine, fara lag, fara restart. Poze mai clare decat unele aparate foto ieftine. Mai ai si ecranul de 5 inch, care in primul an nu se depun grasimi pe el, foarte sensibil la atingere. Daca folosesti skype, este foarte bine implementat pentru ca e apartine de windows. Acest telefon bate cam tot ce este Android pana pe la 1000 lei, acesta costand intre 5-600 lei. Partea mai proasta e ca nu poti vedea tv online, pe direct, ci trebuie o aplicatie. Serviciul gps pentru masina e moca si e peste ce ofera gratis androidul. Eu am si windows si Android, si se completeaza oarecum, dar mi se pare mai avantajos windowsul.

| denisdenis9 a răspuns:

Eu am luat un doogee y300 cu 600 de lei, are 64gb, 13mpx, etc.
Funda?