| Alli23 a întrebat:

Heii buna TPU. Vreau sa imi cumpar un telefon nou care sa faca poze bune. vreau sugestii

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Eu am mobil Allview A4 Duo si sunt super multumit si de poze si de tot.Imi plac telefoanele Nokia mie, in general. Orice ti-ai lua sa-l folosesti cu placere! Iti tin pumnii sa gasesti ceva frumos! Bafta! Ia-ti un Android ca toata lumea vad ca vrea din astea!

| neutrino a răspuns:

In aceste conditii te sfatuiesc sa-ti cumperi un aparat foto bun.

| SasNetRomania a răspuns:

Nu te va ajuta nimeni daca nu ne dai si niste detalii...
cati bani ai?
ce vrei sa faci pe el in afara de poze?
cand vrei sa faci achizitia?
vrei sa fie subtire sau nu conteaza?

| Mihai1810 a răspuns:

Pentru poze nu se foloseste telefonul se foloseste aparatul foto compact sau DSLR-ul.

| LenoreVoldaren a răspuns:

Eu am un Samsung Galaxy Ace 2 deja de un an, și spun din experiență, pe lângă pozele faine pe care le face, are android bun pentru orice joc și îi poți pune și mai mare actualizând, plus este foarte rezistent, subțire și portabil. Ei bine, față de anul trecut, prețul lui a scăzut semnificativ cu vreo 400-500 de lei, deci până la urmă tu alegi. Succes!

| Muscalu_Ionut_1989 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic dar daca folosesti telefonul doar la poze poti sa iti cumperi telefonul cu camera cea mai buna