| Deiutsa569 a întrebat:

Unde gasesc sutiene mici?

4 răspunsuri:
| AbaraiRenji a răspuns:

In magazinele obisnuite..Sau pe internet. Sau, depinde, poti burta si bustiere, se gasesc prin magazinele de haine.In cel mai bun caz poti merge cu mama ta sa-ti cumperi, ea se pricepe mult mai bine, te ajuta mai mult. happy Funda?

| Deiutsa569 explică (pentru AbaraiRenji):

Imi poti da un link?

| AbaraiRenji a răspuns (pentru Deiutsa569):

Am cautat dar am gasit din alea marimi.Marimea 32 e cea mai mica, du-te la un magazin de lenjerie intima si cere marimea asta, sau spune-i de un sutien mic.Sau te poti uita tu prin rafturi dupa ele. happy

| katana22 a răspuns:

Am auzit ca in h&m se gasesc! cauta ca nu e nimic de pierdut + sunt din Braila si langa scoala 8 e un magazin de sutiene si mai e unul si pe langa magazinul dunarea!