| SisUke a întrebat:

Va rog am o problema! Vreau sa cumpar un telefon de pe tocmai. ro si ma tem sa mi-l trimita prin posta/curier pentru ca am auzit ca varmiu a facut tot asa
si a primit o caramida in loc de telefon imi explicati ce sa fac? va rog mult!

1 răspuns:
| Tinel4Lend a răspuns:

Depinde de curier, dar stiu sigur ca la FanCurier, inainte de a trimite coletul, expediatorul declara ce este in colet, iar tu, cand iti vine coletul, ai voie sa il deschizi in fata curierului pentru a fi totul in regula. Daca iti trimite prin alta firma de curierat, te poti duce sa te interesezi la sediu firmei de curierat din oras de la tine.