| cherychery a întrebat:

Va salut! Am o singura intrebare. De curand am facut o comanda pe site-ul Tech-Power.ro, de 3 zile si deocamdata nu am primit nico notificare. Stiti daca cumva acest site este unul serios?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Toate site-urile au telefon de contact, deci contacteaza-i! Eu niciodata nu comand ceva fara contact telefonic! Daca e asa greu sa dati un telefon, atunci stati si asteaptati!

| LTAA a răspuns:

Ai dat banii in avans?

| cherychery explică:

Mai omule eu am intrebat ceva iar tu imi zici altceva esti batut in cap!