| LucaAdina a întrebat:

Am o problemă legată de site-ul "Cropp". Am pus o comandă acum 2 zile si nu am primit absolut nicio notificare pe email. Am sunat si la numărul lor de pe site, le-am dat mesaj pe pagina de Facebook si nu mi-a răspuns nimeni. Ce as putea face? Am neapărată nevoie de comanda aceea.happy
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Csander a răspuns:

Au fost sarbatorile, probabil s-au schimbat chestii si pe la ei. Incearca sa te duci intr-un magazin si sa iei legatura cu cineva de acolo sa le explici situatia.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi statusul comenzii tale aici:
https://www.cropp.com/ro/ro/faq