| Animeforlifee9921 a întrebat:

Vi s-a mai intamplat sa comandati ceva de pe Emag si sa nu ajunga?
Mi-am comandat acum o saptamana o peruca pentru un cosplay de Halloween si nu am primit niciun e-mail cum ca comanda ar fi fost pusa la livrare si nu pot suna niciunde, niciun numar de telefon nu e bun si nici nu vreau sa renunt la cosplay.
Ce as putea face? Sa mai incerc sa sun sau sa imi iau adio de la ea? Am si platit-o...

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, a durat o saptamană, cel mai mult. Dar firma de unde era produsul era de prin Bistrita Nasaud.
Apoi am facut alta comanda si a doua zi deja mi-a venit la easybox.

| Simpatic a răspuns:

Cosplay :)
Da' ce faceti voi acolo? parca ati fi din Eyes Wide Shut, si aceea tot cosplay faceau, genul la care mi-as dori sa particip

pentru exemplificare : https://www.imdb.com/......3707874817

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi că au chat in app la eMag, încearcă acolo. Posibil sa fie de la un comerciant care vinde pe eMAG și are probleme cu stocul

| Frank51 a răspuns:

Niciodată în 270 de comenzi.

| VoidEternal a răspuns:

Nu toate produsele sunt pe stoc. Intra pe produsul pe care l-ai comandat, adauga-l in cos și vezi ce data estimată de livrare ai. Extrapolează la data la care ai comandat tu și vei afla ce termen de livrare ai.

| Animeforlifee9921 explică:

Pana la urma am rezolvat, am vorbit cu o tipa prin chat si mi-a spus ca coletul vine din China si ca dureaza vreo 2 saptamani

| Popa_Cristian_2000_rHpO a răspuns:

Nu totul depinde de eMAG... pe eMAG sunt si alti distribuitori de ex eu am comandat de la of firma pe eMAG si mi-a ajuns in 2 saptamani asta dupa ce tot i am sunat sa le zic ca era vroba ca ajunge in 2-3 zile lucratoare...