| TwixulDrept a întrebat:

Cei care aveti telefoane cu touchscreen sunteti multumiti de el?
Se zgarie repede? Ce puteti spune despre el?

6 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Doar cu touchscreen poate devenii enervant in timp
poate pierde din senzivitate daca e apasat prea tare ecranul

| Iubesc Limonada a răspuns:

E naspa

| mihai_6493 a răspuns:

IPhone este singurul telefon care are touchscreen rezistent la zgarieturi. restul sunt normale, deci, cam naspahappy Eu sunt disperat sa nu zgarii display-ul la telefoanele mele.

| nicu_3864 a răspuns:

Daca vrei unul calumea iti recomand lg ku990 i. la servisurile de telefoane poti sa ii pui folie de protectie

| xdodoblog a răspuns:

Eu zic ca cel mai bun touchscreen il are iphone-ul 3gs dar mai sunt telefoane cu touchscreen precum lg viewty care are mai mult "pushscreen" decat touch, tot ecranul e o floie dubla care trebuie pur si simplu apasata straight face

| Jessicaaa a răspuns:

Eu am, lg cookie.
da, e tare happy
nu, nu se zgarie repede pentru ca are folie protectoarethinking
l.am scapat pe jos, nu are nici o problemabatting eyelashes.