cami
| cami a întrebat:

Sunteti multumiti de voi? (eu nu ) Ce credeti ca va lipseste? Ce vicii aveti? Dar defecte?

Si inca ceva, nu uitati sa puneti graulhee hee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niki eu nu st multumita de mine cared ca imi lipseste... doar pers care o iub viciul meu este ca poate uneori fumez ( stiu un lucru rau ) iar defectul meu este ca at cand iub o pers nu stiu s ii dem si uneori o indepartez... asta i tot pa pa cami

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nici nu cred ca exista oamenii complet multumiti de ei.Bine,doar narcisisti.Cunosc pe cinevatongue
Mie imi lipsesc multe, dar slava Domnului nu chestii esentiale.Mai trebuie sa mai lucrez la capitalul gatit.Sun varza la capitolul astahee hee. Si poate putin mai mult la increderea in sine

| Bacemi a răspuns:

Imi lipseste increderea in mine. Ca vicii as putea spune ca am dependenta de prieteni. Defectele mele sunt :

- sunt impulsiv

- sunt visator

Cam lucrurile astea cred ca sunt importante. Mai sunt cu siguranta si alte vicii si alte defecte dar nu atat de importante pentru mine.

| Silvia a răspuns:

Oarecum.De multe ori ma dezamagesc singura.Si azi am facut-o.Nu stiu ce imi lipseste. Poate multe.Vicii?thinking Hmm...Nu am?big grinDefecte...suparacioasa,sensibila,credula poate, rautacioasa uneori poate chiar si fara motivblushing, incapatanata.

| Barajag a răspuns:

Eu aici unde sunt nu am graucrying. cine e dragut(a) sa mi dea si mie? ce-mi lipseste cel mai tare este baietelul meu, se numeste Andreisad. defecte avem cu totii daca stam bine si ne gandim, nu suntem perfecti.

cami
| cami explică:

Nu stiam, se pune si usturoi? Din ce zona esti?

| SweetCandy a răspuns:

Nu nu sunt multumita de mine stiu ca din multe puncte de vedere pot si merit mai mult daroh go on nu le poti avea pe toatebig grin imi lipseste, poate uneori tupeul de care multi abuzeaza si trebuie sa recunoastem ca au de castigatbig grin vicii nu am...inklaughing defecte cum am spus stau linistita si nu imi place sa deranjez iar asta e un mare defect...si poate simplul fapt ca sunt sincera deranjeaza pe multibig grin

grau nu pun. dar mersi ca mi-ai amintitbig grin

| JeSa a răspuns:

Buna!,"Sunteti multumiti de voi?" - depinde, uneori da, uneori nu!, viciul ca is alintata si asta ma determina sa tip, urlu la cei dragi, am incercat sa ma schimb, nu se poate!, defect ca-s prea buna(emotiva) pentru lumea asta jegoasa, nu ma simt capace sa le sustin magariile!, Pa, pa!

| inna a răspuns:

Niciodata nu cred ca o sa ajung sa fiu multumita de mine.hee hee.

Defecte am multe ca tot omulhee hee.
Urasc faptul ca sunt foarte impulsiva si pesimista.

| Butsilee a răspuns:

Nu nu sunt straight face imi lipseste thinking mintea rolling on the floor am vicithinking am tendinta cand sunt suparata sa golesc orice sticla in calea meabig grin, defectethinking :cand st nervoasa imi vars nervi pe cei mai buni prieteni si ne certam,thinking iau pisicile si cainii (MEI) si le pup,thinking sunt multe dar...in acest moment nu imi mai aduc aminte(acestea sunt cele care le fac des))) si defecte pot fii unele dintre vicii + defectul ca indiferent unde sunt tipbig grin cand nu ma simt bine ...sau nu am ce face laughing dar cred ca asta e un viciu oh go on oricum stii ce am si nu am acumrolling on the floor si acum raspundeti si tu la intrebarile tale big grin si in legatura cu graul sunt mare ca m-as ducerolling on the floor

| Aurelia a răspuns:

Nu-s deloc multumita de mine fizic, ma consider ff uratasad Sufleteste sunt f multumita, deoarece stiu ca sunt o persoana buna la suflet, lasand modestia la o parte. Imi lipseste putin tupeul, dar pe care uneori il am...alteori nu stiu de ce, dar il las la o partestraight face

| DonGiovanni a răspuns:

Am pus graul si am pus si usturoi la usa sa nu vina moroii.

| betty17 a răspuns:

Sunt urata...am si o voce de copchil handicapat, iar defecte? sunt dezordonata si uneori egoista.vicii nu am

succes

| Andra_5221 a răspuns:

Nu pot sa spun decat ca sunt multumita de felul in care gandesc. Ma consider destul de destupata la minte ca sa pot sa fac deferenta intre bine si rau(pentru asta ii multumesc foarte mult tatalui meu care m-a facut sa gandesc sanatos) si mai cred cu tarie ca daca "la cap" esti sanatos, esti sanatos in tot corpul, si in exterior si in interior.

Imi lipsesc multe, dar am fost invatata ca oamenii prin constructuia lor si presati de lumea in care traiesc intotdeuna vor mai mult, asa ca nu o sa stau si sa insir acum toate lucrurile care imi lipsesc pentru ca nu imi foloseste la nimic. Vreau sa invat sa profit de ceea ce am si nu sa ma simt frustrata de ceea ce imi lipseste.

Vicii... pot sa spun ca sunt depedenta de dulciuri, repet DEPENDENTA, si de tenis(daca trece mai mutl de 1 luna si nu vad un meci de ternis...mor.laughingglumesc, dar totusi am ajus sa simt sportul asta iun sangele meu, ca si pe idolul meu Federerlove struck).

Defecte...nu duc lipsa, dar tocmai m-am spovedit si...laughing. Am si defecte dar incerc sa invat cum sa ma controlez(cel mai enervant pentru mine e ca sunt PREA impulsiva).

happyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sant prea cinstit si corect in toate. da sunt multumit.