| vacaroz a întrebat:

Voi de pe ce magazine online cumparati haine misto? Ma intereseaza si site-uri interne si externe, atata timp cat livreaza si in Romania.

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bibbiii a răspuns:

Miniprix e cu siguranta cel mai bun site. Hainele sunt ieftine si gasesti pentru toate varstele si toate marimile. Mult succes!

| bibbiii a răspuns:

Miniprix

Răspuns utilizator avertizat
| cosmindic49 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| Chocolateangeeeel a răspuns:

Www.sportsdirect.com :X Sunt foarteeeeeeeeeee ieftine si de firma. Taxa de livrare pana in Romania este de un milion dar daca va strangeti mai multi va fi foarte convenabil. Fundita?:*

| vacaroz explică:

Eu am auzit ca gasesc tot felul de magazine online si pe www.cashcow.ro. au si site-uri de la noi si din strainatate. n-am comandat inca de la ei, stiu de la o prietena. faza misto e ca iti dau bani inapoi. adica primesti bani inapoi din valoarea comenzii, ceea ce e f misto. altfel, la miniprix platiti si cu cardul?

| InvisibleNinja a răspuns:

Amazon.com e foarte tare (:

| vacaroz explică (pentru InvisibleNinja):

Amazon.co.uk sau amazon.com? co.uk livreaza in trei zile lucratoare comenzile

| InvisibleNinja a răspuns (pentru vacaroz):

Pai de exemplu eu am luat de pe Amazon.com dar veneau putin mai greu. Oricum, orice fel de "amazon" e bun, au cam aceleasi produse si chiar merita big grin

| claudiapintea a răspuns:

Uite cateva site -uri de pe care am cumparat de curand: www.miniprix.ro, asos si www.alamode.ro. Ultimul magazin face livrarea in max 48 h iar produsul se poate returna in cazul in care nu ti se potriveste.