| AlexBot a întrebat:

Vreau idei de cadouri...baiat,13 ani, in afara de haine...in jur de 100 de lei.Multumesc

3 răspunsuri:
| nugasescusernameliber a răspuns:

Un animal de companie, jocuri de jucat in grup de gen scrabble, carti din domeniile ce-l intereseaza, un cadou personalizat de genul calendar, cana sau perinita.

| NaomyTommy a răspuns:

Hmmmm fai ceva de ne uitat ce o sa aiba si peste 20 ani, o poza cu voi 2 de fapt un tablou, lucrurile se uzeaza si risti sa nu ii placa si sa nu poarte deloc http://www.ideaplaza.ro eu de aici fac cadouri, si sunt destul de bune preturile, eu am comandat pernuta pentru iubitul meu personalizata si am spalat fata de perna si nu s-a uzat deloc deci e material si culori bune, iti recomand acum tu decizi

| LupuC13 a răspuns:

Uita-te la stilul ei... daca ii plac bijuteriile - cele de argint le gasesti pana la 100, ceasuri daca ii plac, parfumuri.