| anne_7905 a întrebat:

FUNDA! deci. vreau idei de cadouri pentru un baiat de 13 ani. Cele mai multe idei primesc funda...

Răspuns Câştigător
| dany7300 a răspuns:

Pai daca are13 ani presupun ca'i plac jocurile pe calculator.
ii poti lua un cd cu un joc cu masini sau altele.le gasesti la chioscurile de ziare.
Daca nu'i plac jocurile pe calculator eu iti propun sa'i cumperi o bratara de argint(e cel mai banal cadou dar le plac baietzilor)sau un parfum care sa miroase bestial.in plus nu trebuie sa te gandesti daca'i va place cum miroase.Baietzii sunt usor influentabili.Ii cumperi unu care'ti place tie sa'l aibe un baiat si sa'i zicitongueArfumul asta da toate fetele pe spatehee heeSi sigur il va adorahee heeDAca-l cunosti bine si stii ce gusturi are la haine, ii poti lua un tricou.sau depinde de bugetul tau.Ii poti cumpara un tricou alb si sa'l duci undeva (de obicei la locurile cu xerox)unde sa'i impripe tricoului un desen sau numele tau si al lui cu prieteni(orice vrei tu)e un gest foarte draguts.sau o carte si o bratara de argint impreuna cu o felicitare.Sau un set pentru barbati care sa contina spray, deodorant si parfum.BAietzilor mici le place sa primeasca cadouri care sa'i faca sa para,, mai mari"hee heeBafta la alegerea cadoului potrivitlove struck

sper ca te'am ajutat. funda plizz!:*

4 răspunsuri:
| rey a răspuns:

O bratara de argint(daca ai bani si cu aur) bratara o poarta tot timpul, cred ca e ok.

| Kiddadx a răspuns:

Un parfum, o carte, un tricou, o camasa, o pereche de blugi, un cd cu muzica, un joc, un film. Sper ca te'am ajutat. Funda?

| Sysy_7541 a răspuns:

In primul rand baietii sunt foarte pasionati de fotbal. eu iti propun sa ii iei o pereche de adidasi sau daca nu un tricou cu jucatorul lui preferat de fotbal tongue

| Alina_8541 a răspuns:

Ii poti lua de exemplu un ceas, o bratara de argint sau un breloc mai special.