| anonim_4396 a întrebat:

Vreau cateva idei de cadouri pentru un baiat! ( in afara de parfumuri si haine)

4 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Cu cadoul asta il faci cu siguranta fericit si nu o sa te uite nici o data
http://www.speedheads.de/artikelbilder/2009/Ferrari_458_Italia_2.jpg

| SweetPrinces a răspuns:

Lantisor, bratara, ghiul, curea de piele pentru pantaloni

| Rapateckh93 a răspuns:

Ceva simbolic ti-as sugera, de exemplu :un pandantiv, o bratara, cercei(daca poarta). Sper sa iti fie de folos ce ti-am spus. Spor la cumparat big grin

| kanajambe a răspuns:

O poza cu el (sau tu si el) si o pui in rama, o sapca(se poarta sepcile mult )si un pupic:X