| Ariri a întrebat:

As avea nevoie de niste sugestii de cadouri pentru Craciun. Colegii din clasa mea, au decis sa ne jucam jocul Ingerasul, unde se scriu toate numele pe biletele, apoi tragem un nume si cel care ti-a cazut trebuie sa-i dai un cadou in fiecare saptamana pana la Craciun. Si mie mi-a cazut un coleg cu care nu prea am tangenta... aveti niste sugestii? Dau funda happy

2 răspunsuri:
| Gefox a răspuns:

Daca e vorba de un baiat iai ceva cu mos craciun iar daca-i fata iai ceva de culoarea careia ei nu-i place deloc sau pur si simplu ei ceva care e urat

| Ariri explică (pentru Gefox):

Pai trebuie sa i-au ceva frumos... nu sa le fac in ciuda.