| arpilia a întrebat:

Vreau o parere despre noul samsung corby. vreau sa l cumpar.multumesc

35 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si eu vreau sa imi cumpar unul.Eu am intrebat pe la sucursalele Vodafone de pe acilea si mi-au zis ca momentan nu e stoc deci ciuciu informatii. Sper sa vina de sarbatori.Eu il vreau negrubig grin

| OnWeed a răspuns:

Nu am vazut nici unul in realitate pana acum, dar din poze/descrieri/caracteristici pare foarte OK. cu atat mai mult ca e Samsung, o firma de increderere parererea mea (eu multe lucruri de la aceasta firma si niciodata n-am avut probleme cu ele). Ma gandeam sa-mi iau si eu unul, sau mai bine zis sa-l cer cadou de Craciun laughing.

| Dianna_8523 a răspuns:

Si-a cumparat o prietena de-a mea de curand.Foarte dragut practitc. a primit 3 carcase la el foooarte dragute happy insa din pacate acum 2 zile i l-a furat cineva la vestiare laughing

| mrcosmin a răspuns:

Daca iti zic ca lucrez in retail si am retur 2 bucati cu aceeasi problema (software), ma crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am achizitionat si eu unul ieri...este genial telefonul.are tot ce-i trebuie...nu am nimic de obiectat si sunt foarte multumita de el. va pup :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! tocmai ce am achizitionat si eu un samsung corby pink, a venit la pachet cu 2 carcase roz si una neagra, si ce m-am gandit: as da la schimb o carcasa roz pentru una portocalie sau galbena( avand in vedere ca nu se gasesc momentan carcase colorate separate), e cineva interesat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung corby sigilat 449ron!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 2 carcase da schimb si e tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine imi cumpar si eu...aseara si-a cumparat fratele meu si e super okwinking.
merita cumparat...parerea meabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am cumparat corby pe 30 decembrie si sunt foarte multunita de el e foarte destept, e pacat sa nu ai net pe el, e elegant, tine bateria 9 zile, se aude tareeee ca eu aveam o problema cu asta ca nu il auzeam cand suna si pana acum nu am avut nici o problema cu el si nu vad de ce sa am in continuare daca am grija de el si nu il izbesc de ce apuc happy si plus ca iti da ciorapel la el care il protejeaza foarte bine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tare este telefonul.
Defecte: in pachet nu primesti cablu de date
nu sunt atat de multumit de camera foto
nu are BLITZ.
Calitati: tine bateria
se aude tare
si are 2 carcase in plus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tare este telefonul.
Defecte: in pachet nu primesti cablu de date
nu sunt atat de multumit de camera foto
nu are BLITZ.
Calitati: tine bateria
se aude tare
si are 2 carcase in plus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am unul si e alb si e bun big grin happy idul meu e bogdan_ursuletz big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand samsung corby nou sigilat in cutie,(alb cu negru ) sau galben cu negru decodat. 350 ron+transport...mesad77@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este f buna, am eu una de vanzare, nou nout, decodat, nu am folosit nici o jumat de ora... daca cineva este interesat id:nemetzsolti si vb acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung corby este super inteligent si in acelasi timp sic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este bun pentru adolescenti si adulti carora le place culoarea vietii.Eu sunt foarte multumit de el si este cel mai bun telefon pe care l-am avut dupa N95 8GB.Il recomand oricui si nu are probleme de soft!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa-l cumpar asa ca m-am interesat peste tot:internet, colegi, etc. din cate spun toti e bun, multi il lauda pentru aspect, pentru accesorii. dar altii nu... acum nu stiu ce sa cred dar oricum orice telefon are defecte, nu exista "perfectiuni"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare foarte tare.
sa stii ca merita sa-ti iei
si eu vreau sa imi iau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte tare dar faza e ca merge un pic cam greu nu sunt chiar asa de multumit de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cel mai tare telefon fabricat pana acum din lume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am deja i f fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuj ce sa zic. ***, ffs... Multi spun ca e cam slab, da' altii ar fi multumiti de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am nu telefon corby de 5 luni si este foarte bun.Imi place cum merge.Nu am avut niciodata probleme cu el.Sunt foarte multumita de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am carcasa galbena o dau la schimb pe una roz sau portocalie. id meu e shadow_girl_rider

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un trelefon ff bun, eu l-am scapat in apa de 3 ori si nu are nimic insa exista o problema, daca l-ai scapar de mai multe ori pe jos se crapa o bucatica mica din el, in cazul unor prieteni care au Samsung corby s-a crapat o bugata in toata regula care are vreo 2-3 cmwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti spun, este foarte bun, merge super dar e o problema, daca l-ai scapat de cateva ori pe jos,,, se upe o bucatica din partea de jos, e naspa, am prieteni care au rupruca de vreun cmwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte tare telu eu am 12 ani si il am de 6 zile merge super si sunt foarte multumita de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte ok telefonul... al meu saracu a luat la cazaturi. carcasa arata jalnic pentru ca am poierdut husa. si vreau sa zic ca tach`ul merge foarte bine dupa toate cazaturile.

| kitty_8919 a răspuns:

Nu am vazut in realitate dar si ioa m de gand sa imi cumpar unu roz:X...si sa stii ca telefoanele samsung sunt foarte rezistente.