| anavladamatei a întrebat:

Vreau sa dau o comanda si as vrea sa vina la easybox, stiti cumva daca pot sa ridic comanda dupa o zi sau doua dupa ce o pune curierul acolo? Multumesc.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam 36 ore sta la easybox, dacă e weekend mai mult

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Dupa o zi, cu siguranta poti sa o ridici.
Ea te asteapta la easybox o zi si un pic.
Daca sa zicem ca ajunge astazi la amiaza, termenul de ridicare este cel pana maine noapte. Cam asa imi spuneau mie.

| Hyperion7 a răspuns:

Ai cam o zi la dispoziție, ai aplicația lor, in aplicația lor îți zice cat sta acolo, iar daca vrei sa stea mai mult, trebuie să plătești 10 sau 15 lei, parcă

| MihaiMB a răspuns:

Poți să ridici oricând, tu vei primi prin SMS când va fi pusă în easybox și un cod prin care să ridici ce ai comandat.