| Cosminnnaksj a întrebat:

Salut prieteni. Vreau sa fac o comanda pe eMAG si inca nu sunt major am 15 ani, si zic sa ma interesez mai intai daca pot sa fac comanda... casa nu vina curierul si sa se sperie de mine la cati ani am. Si as vrea sa va intreb pe voi poate stiti daca am voie sa fac comanda cat timp sunt minor si daca pot plati ramburs. Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poti plati ramburs, am ridicat o gramada de comenzi asa. Le poti pune si la 'punct de livrare', adica la posta, dar trebuie sa-ti iei si buletinul acolo, nu are nimeni nimic de comentat.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se sperie nimeni,. atat timp cat plateti coletul chiar nu ii pasa cati ani ai

| Cosminnnaksj explică (pentru suntserios):

Ms. De asta v-am intrebat pe voi mai intai de comanda ca nu cumva sa fac comanda si sa vina coletul si pe urma sa nu mi mai dea produsul

Răspuns utilizator avertizat