| costis2019 a întrebat:

Vreau sa fac o comanda pe Dormeo, cine ma poate ajuta cu un card Club 5 pentru a beneficia de o reducere? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Vezi ca sunt unele promotii unde poti beneficia de reducere fara acel card, si vanzatorii nu cunosc regulile cum trebuie. Mi s-a intamplat mie. Acum depinde ce vrei sa cumperi.

| costis2019 explică (pentru Sonia822):

Niste perne creau sa iau, si cu acel card as mai avea o reducere.

| Sonia822 a răspuns (pentru costis2019):

Eu mi-am luat 2 perne Dormeo Siena. Intr-unul din magazine (Cocor) nu stiau promotia si m-au pus sa dau 100 ron sa iau nu sh ce card. Am luat din Park Lake, fara card. Cei de acolo au spus ca la Cocor nu cunosteau promotia, ca nu e necesar cardul.