| ing3ras a întrebat:

Vreau sa-i iau prietenei mele un urs de plus mare ca acesta http://epufos.ro/urs-mov, imi place foarte mult aceasta culoare insa nu stiu daca i-ar placea si ei? De asta am nevoie de ajutorul fetelor de aici, ce parere aveti? Ar fi mai indicat sa-i iau unul roz, banuiesc ca rozul este ideal pentru fete :P Astept cat mai multe raspunsuri, dau fundita :*

1 răspuns:
| MimiAmy a răspuns:

Depinde CE varsta are prietena ta. Daca are cam 20 şi ceva, ambele culori sung indicate. Eu îti sugerez sa îl cumperi ursuletul roz deoarece imi place culoare. Acum, aceasta este doar parerea mean. Sper sa gasesti ursuletul potrivit. Pana LA urma, tu trebuie sa stii mai bone CE de culori prefera