| EmilTraian95 a întrebat:

Vreau sa ii cumpar la o prietena foarte buna un ursulet de plus de ziua ei dar sa fie de peste 1.50 m, la ce magazine gasesc cele mai iefine produse? ( nu dispun de mai mult de 200 de lei, nu sunt pe banii meu )

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

I ai frate o prăjitură bună fetei, ce dai 200 lei pe un urs, ce virstă are fata?

| EmilTraian95 explică (pentru CristiDinBucuresti):

15. ba frate deci mor dupa ea... vreau sa ma tina minte.

| neutrino a răspuns:

Daca-ti misti putin fundul prin magazinele cu jucarii, sigur vei gasi asa ceva.

| EmilTraian95 explică (pentru neutrino):

Stau intr-un oras cu 15.000 de locuitori avem 3 magazine cu jucarii...