| unprietenaproape a întrebat:

Vreau sa mi fac o firma si sa cumpar produse pe care sa le vand, de unde le cumpar? Nu gasesc nimic pe internet

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Orice produse se pot cumpara din cel putin 2 surse: producatori si comercianti en-gros.

| unprietenaproape explică (pentru Ioandelasal):

Le pot cumpara de pe internet de la comercianti en gros sau trebuie sa merg in depozite?

| Ioandelasal a răspuns (pentru unprietenaproape):

Depinde cum le vand respectivii, asa ca intereseaza-te la comerciantii respectivi.

| Bondarel99 a răspuns:

Poți lua produse de pe aliexpress ca sunt ieftine și sa le vinzi mai scump.

| Dumitru_Mirela_1990 a răspuns:

Poți să cumperi produse pentru sănătate şi întreținere pe bază de aloe vera. Produsele sunt prezente în 148 de țări, iar planul de afacere al firmei a fost propus pentru premiul Nobel: https://comenziforever.ro/users/public_register_aspirant?did=14822