| Privat_3121 a întrebat:

Acum la sfarshitu lunii ma duc la Prietena >:"

Pt ca ea este Acasa la ea si eu sunt putin mai departe si povestea e lunga nu asta vreau sa va spun.

Dar vrea sa stiu ce cadou sa i cumpar >:" nu ca ar fi ziua ei dar asa e frumos zic eu :d

Cand am fost ultima data la ea i-am cumpar un ursulet foarte mare, acum ce sa i cumpar? fetelor spune`ti voi

5 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Pai un buchetel de flori, ca asa e frumos acum... o cutie cu ciocolata si inca ceva ce crezi ca siar dori...

| curiosudemine a răspuns:

De data asta un urs mai mare...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice i`ai cumpara nu va mai fii d folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bratatra de argint si un bucht de trandafiri
:X

| alinu a răspuns:

Sincer? nu te ambala prea tare.