| stefyeli a întrebat:

Vreau sa imi cumpar blackberry bold 9780 white, ce parere aveti? e un telefon bun? are camera de5! si nu imi place tauchcreenu ca se termina repede bateria! da ti-mi un sfat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand se scrie touchscreen, insa nu am observat pe niciun site sa fi avand asa ceva, iar in al doilea rand ce legatura are asta cu bateria? documenteaza-te inainte sa postezi o intrebare

| nikbad4u a răspuns:

Nu e nici misto ca dizain si nici bunt ca componentele ce le are daca vrei unu bun ia-ti pe acestahttp://www.htc.com/us/products/evo-sprint