| HeloKity a întrebat:

Ce parere aveti despre Blackberry 9780 Bold? Are cineva? Vreau sa stiu daca e bun, cum face pozele, cat de gros este, am cautat pe google dar vreau sa stiu si parerea voastra big grin

Răspuns Câştigător
| depeche a răspuns:

Da am si eu ce pot sa spun nu am nici o problema cu el eu zic sa iti iei si tu ca merita acum faci ce vreibig grin

| HeloKity explică (pentru depeche):

Mai am si eu o intrebarebig grin poti sa-ti instalezi pe el dictionar, englez-roman sau francez-roman?

| depeche a răspuns (pentru HeloKity):

Da poti, povesti, programe de toate bine nu chiar de toate dar esentialul

| depeche a răspuns (pentru HeloKity):

Da am vazut la un prieten nu ma intreba cum ca nu stiu daca voi afla iti voi spune