| chr01 a întrebat:

cei ce aveti blackberry ( sau nu ) : care este diferenta intre blackberry 9700 ( bold ) si blackberry 9780 ( bold). este vreo diferenta la aplicatii sau ceva? care este diferenta? fundita *

Răspuns Câştigător
| StefanS a răspuns:

Singurele 4 diferente sunt astea:
BlackBerry Bold 9780 are 512 rami, poti sa pui un card de pana la 32gb, are camera de 5Mpx si are BlackBerry OS 6. 0 pe cand 9700 are 256 rami, poti sa pui card de pana la 16 gb, are camera de 3. 2Mpx si are BlackBerry OS 5. 0.
Deci daca vrei sa faci si poze cu telefonul iti iei un 9780. Daca instalezi multe aplicatii iti iei 9780(mai multi rami). Daca vrei sa pui multe fisiere atunci iei 9780 din cauza memoriei.
In legatura cu OS-ul pe 9700 cred ca o sa poti sa ii faci update.
Sper ca ti-am fost de folos. happy